Kalendorius

Panevėžys #1

Elitas, Mėgėjai, U18, U16
Etapas #1, 2020-06-13, šeštadienis

Pirmasis 2020 metų Lietuvos 3x3 čempionato etapas vyks Panevėžyje. Pradėk savo kelią čempiono titulo link!

Vieta: Šviesos specialiojo ugdymo centras, Kranto g. 18. Esant labai blogoms oro sąlygoms: Aukštaitijos SK, A.Jakšto g. 1.

Preliminarūs varžybų pradžios laikai: U16 ir U18 nuo 10:00, Mėgėjai nuo 12:00, Elitas nuo 15:30.

Registracija baigėsi.

Panevėžys #2

U17, U15, U14, U13, U12, U11
Etapas #1, 2020-06-14, sekmadienis

Pirmasis 2020 metų Lietuvos 3x3 čempionato etapas vyks Panevėžyje. Pradėk savo kelią čempiono titulo link!

Vieta: Šviesos specialiojo ugdymo centras, Kranto g. 18. Esant labai blogoms oro sąlygoms: Aukštaitijos SK, A.Jakšto g. 1.

Preliminarūs varžybų pradžios laikai: U11 ir U13 nuo 10:00, U12 ir U14 nuo 13:00, U15 ir U17 nuo 16:00.

Registracija baigėsi.

Tauragė #1

Elitas, Mėgėjai, U18, U17
Etapas #2, 2020-06-20, šeštadienis

Pirmą kartą Lietuvos 3x3 čempionatas vieši Tauragėje. Nepraleisk progos!

Vieta: Žalgirių gimnazija, Moksleivių al. 14. Esant labai blogoms oro sąlygoms: Bastilijos SK, Gaurės g. 27A.

Preliminarūs varžybų pradžios laikai: U18 ir U17 nuo 10:00, Mėgėjai nuo 12:00, Elitas nuo 15:30.

Registracija baigėsi.

Tauragė #2

U16, U15, U14, U13, U12, U11
Etapas #2, 2020-06-21, sekmadienis

Pirmą kartą Lietuvos 3x3 čempionatas vieši Tauragėje. Nepraleisk progos!

Vieta: Žalgirių gimnazija, Moksleivių al. 14. Esant labai blogoms oro sąlygoms: Bastilijos SK, Gaurės g. 27A.

Preliminarūs varžybų pradžios laikai: U12 ir U15 nuo 10:00, U11 ir U14 nuo 13:00, U13 ir U16 nuo 16:00.

Registracija baigėsi.

Ukmergė #1

Elitas, Mėgėjai, Veteranai 35+, U18, U16
Etapas #3, 2020-06-27, šeštadienis

Dar vienas pirmas kartas, šįkart - Ukmergėje!

Vieta: Ukmergės TVM, Kauno g. 108. Esant labai blogoms oro sąlygoms: Ukmergės TVM salė, Kauno g. 108.

Preliminarūs varžybų pradžios laikai: Veteranai 35+, U18 ir U16 nuo 10:00, Mėgėjai nuo 12:30, Elitas nuo 15:30

Registracija baigėsi.

Ukmergė #2

U17, U15, U14, U13, U12, U11
Etapas #3, 2020-06-28, sekmadienis

Dar vienas pirmas kartas, šįkart - Ukmergėje!

Vieta: Ukmergės TVM, Kauno g. 108. Esant labai blogoms oro sąlygoms: Ukmergės TVM salė, Kauno g. 108.

Preliminarūs varžybų pradžios laikai: U11 ir U13 nuo 10:00, U12 ir U14 nuo 13:00, U15 ir U17 nuo 16:00.

Registracija baigėsi.

Kuršėnai

Elitas, Mėgėjai, Mėgėjai B, Veteranai 35+
Etapas #4, 2020-07-04, šeštadienis

Tradiciškai atvykstame ir į Kuršėnus. Kas į Kuršėnus su mumis?

Vieta: Lauryno Ivinskio aikštė.

Preliminarūs varžybų pradžios laikai: Mėgėjai B nuo 10:00, Mėgėjai ir Veteranai 35+ nuo 12:00, Elitas nuo 15:00.

Registracija vyksta iki liepos 2 d. 18:00 val.

Radviliškis

U11, U12, U13, U14, U15, U16, U17, U18, Mėgėjai, Elitas
Etapas #5, 2020-07-05, sekmadienis

Lietuvos Valstybės dieną pradedam švęsti Radviliškyje!

Vieta: Lietuvos Sajūdžio stadionas, Radvilų g. 8.

Preliminarūs varžybų pradžios laikai: U11, U12, U13 nuo 10:00, U14, U15, U16 nuo 12:30, U17, Mėgėjai nuo 15:00, Elitas nuo 17:00

Registracija vyksta iki liepos 3 d. 18:00 val.

Šakiai

U14, U15, U16, U17, U18, Mėgėjai, Elitas
Etapas #6, 2020-07-06, pirmadienis

Stipriausios Lietuvos 3x3 komandos miestas - Šakiai!

Vieta: Šakių JKSC, V.Kudirkos g. 64.

Preliminarūs varžybų pradžios laikai: U14, U15, U16 nuo 10:00, U17, U18 nuo 12:30, Mėgėjai nuo 14:00, Elitas nuo 17:00

Registracija vyksta iki liepos 4 d. 18:00 val.

Naktiniai Raseiniai

U16, U17, U18, Mėgėjai, Elitas
Etapas #7, 2020-07-10, penktadienis

Tradicinis naktinis krepšinis Raseiniuose!

Vieta: Maironio parkas.

Preliminarūs varžybų pradžios laikai: U16, U17, U18 nuo 18:00, Elitas nuo 20:00, Mėgėjai nuo 23:00.

Registracija vyksta iki liepos 8 d. 18:00 val.

Rokiškis #1

U11, U12, U13, U14, U15, U17, 35+
Etapas #8, 2020-07-11, šeštadienis

Ir šiemet neaplenkiame Rokiškio!

Vieta: Tikslinama.

Preliminarūs varžybų pradžios laikai: U11, U12 nuo 11:00, U13, U14 nuo 14:00, U15, U17, 35+ nuo 17:00.

Registracija vyksta iki liepos 9 d. 18:00 val.

Rokiškis #2

U16, U18, Mėgėjai, Elitas
Etapas #8, 2020-07-12, sekmadienis

Ir šiemet neaplenkiame Rokiškio!

Vieta: Tikslinama.

Preliminarūs varžybų pradžios laikai: U16, U18 nuo 10:00, Mėgėjai nuo 13:00, Elitas nuo 16:00.

Registracija vyksta iki liepos 9 d. 18:00 val.

Nemenčinė #1

U16, U18, Mėgėjai, Elitas
Etapas #9, 2020-07-18, šeštadienis

Atvykstame ir visai šalia sostinės!

Vieta: Gedimino gimnazijos aikštynas, Ežero g. 14. Esant labai blogoms sąlygoms gimnazijos salė.

Preliminarūs varžybų pradžios laikai: U16, U18 nuo 10:00, Mėgėjai nuo 13:00, Elitas nuo 16:00.

Registracija vyksta iki liepos 16 d. 18:00 val.

Nemenčinė #2

U11, U12, U13, U14, U15, U17
Etapas #9, 2020-07-19, sekmadienis

Atvykstame ir visai šalia sostinės!

Vieta: Gedimino gimnazijos aikštynas, Ežero g. 14. Esant labai blogoms sąlygoms gimnazijos salė.

Preliminarūs varžybų pradžios laikai: U11, U12 nuo 10:00, U13, U14 nuo 13:30, U15, U17 nuo 17:00.

Registracija vyksta iki liepos 16 d. 18:00 val.

Kaišiadorys #1

Mėgėjai, Elitas
Etapas #10, 2020-07-31, penktadienis

Naktinis krepšinis Kaišiadoryse!

Vieta: Kaišiadorių paplūdimys, Gedimino g. 143. Esant labai blogoms sąlygoms A.Brazausko gimnazijos salė, Gedimino g. 65.

Preliminarūs varžybų pradžios laikai: Elitas nuo 19:00, Mėgėjai nuo 22:30.

Registracija vyksta iki liepos 29 d. 18:00 val.

Kaišiadorys #2

U11, U12, U13, U14, U15, U16, U17, U18
Etapas #10, 2020-08-01, šeštadienis

Po naktinio ir įprastas krepšinis jaunimui.

Vieta: Kaišiadorių paplūdimys, Gedimino g. 143. Esant labai blogoms sąlygoms A.Brazausko gimnazijos salė, Gedimino g. 65.

Preliminarūs varžybų pradžios laikai: U11, U12, U13 nuo 10:00, U14, U15, U16 nuo 14:00, U17, U18 nuo 18:00.

Registracija vyksta iki liepos 29 d. 18:00 val.

Plungė

U11, U12, U13, Mėgėjai, Elitas
Etapas #11, 2020-08-02, sekmadienis

Grįžtame į krepšinio tradicijomis garsėjančią Plungę.

Vieta: Saulės gimnazija, Birutės g. 31. Esant labai blogoms oro sąlygoms Žemaitijos suvenyro salė, Telšių g. 26A.

Preliminarūs varžybų pradžios laikai: U11, U12, U13 nuo 10:00, Mėgėjai nuo 14:00, Elitas nuo 16:30.

Registracija vyksta iki liepos 31 d. 18:00 val.

Rietavas #1

U16, U18, 35+, Elitas, Mėgėjai
Etapas #12, 2020-08-08, šeštadienis

Reguliarųjį sezoną užbaigsime Žemaitijoje!

Vieta: Rietavo L.Ivinskio gimnazijos aikštynas, Daržų g. 1. Esant labai blogoms oro sąlygoms gimnazijos salė.

Preliminarūs varžybų pradžios laikai: U16, U18, 35+ nuo 10:00, Mėgėjai nuo 12:30, Elitas nuo 15:30.

Registracija vyksta iki rugpjūčio 6 d. 18:00 val.

Rietavas #2

U11, U12, U13, U14, U15, U17
Etapas #12, 2020-08-09, sekmadienis

Reguliarųjį sezoną užbaigsime Žemaitijoje!

Vieta: Rietavo L.Ivinskio gimnazijos aikštynas, Daržų g. 1. Esant labai blogoms oro sąlygoms gimnazijos salė.

Preliminarūs varžybų pradžios laikai: U11, U13 nuo 10:00, U12, U14 nuo 13:00, U15, U17 nuo 16:00.

Registracija vyksta iki rugpjūčio 6 d. 18:00 val.

Finalas #1 Panevėžys

Elitas, Mėgėjai, U16, U18
Finalas, 2020-08-15

Stipriausių komandų kovos finale!

Vieta: Šviesos specialiojo ugdymo centras, Kranto g. 18. Esant labai blogoms oro sąlygoms: PKKSC maniežas, Liepų al. 4.

Preliminarūs varžybų pradžios laikai: Tikslinama.

Žaidžia vietas užsitikrinusios komandos.

Finalas #2 Panevėžys

U11, U12, U13, U14, U15, U17
Finalas, 2020-08-16

Stipriausių komandų kovos finale!

Vieta: Šviesos specialiojo ugdymo centras, Kranto g. 18. Esant labai blogoms oro sąlygoms: PKKSC maniežas, Liepų al. 4.

Preliminarūs varžybų pradžios laikai: Tikslinama.

Žaidžia vietas užsitikrinusios komandos.